Doporučení

Jsem nadšená, že se ke mě rádi vracíte a využíváte mou péči. Děkuji Vám za Vaše doporučení

Jsem potěšena tím,

co o mě říkají

Za celou dobu mé činnosti jsem pečovala o moho z vás. Vždy pro mě bylo a je důležité dělat svou práci s přesností, pečlivostí a profesionalním přístupem

Musím napsat Kači, že ty řasy od tebe jsou skvělé. Krásně drží a kopírují oko. Fakt nádherná práce. Konečně jsem našla po takové době někoho, kdo to opravdu umí. Děkuji ti. Jsi moc šikovná.
Anna KořínkováProstějov
Studio Permanent a Kateřinu navštěvuji již několik let, a vždy jsem byla velmi spokojená. Její péče a přístup je skutečně profesionální a nové studio se mi moc líbí. Je to skvělé prostředí. Vřele doporučuji..
Marie VlčkováProstějov
Ačkoli jsem z Olomouce, tak za Katkou jezdívám pravidelně do Prostějova, protože s její péčí jsem velmi spokojená. Navíc nové Studio Permanent je moc pěkné a člověk se zde cítí příjemně. Děkuji Ti za tvůj přístup.
Marcela NováčkováOlomouc
Služby Katky a Studia Permanent využívám pokaždé, když jdeme něco fotit. Péče obočí, řasy a rty je od ní skvělá. Využívám i péči o ruce, protože na nich mi záleží a od ní jsou moje nehty nejlepší, co jsem si kde nechala dělat. Jsem ráda, že jsi otevřela nové studio, mám to teď k tobě blíž.
Kristýna ProcházkováProstějov

Jedině s profesionály

Péči o Vás se věnuji již 19 let. Mám mnoho zkušeností a profesionální přístup, který jistě oceníte